Login


Zajerestruj | Odzyskaj hasło
 

Historia

Resume Sp.  z o.o. powstała w 2011 roku jako połączenie dwóch firm gromadzących atuty młodości, wiedzy i doświadczenia. Na rynku usług w zakresie wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa obrotu nieruchomościami istniejemy od 1990 roku. Jako aktywni zawodowo rzeczoznawcy majątkowi oraz pośrednicy nieruchomości dysponujemy niezbędną wiedzą i kadrą, co przekłada się na rzetelność i terminowość wykonywanych przez nas opinii, ekspertyz i analiz.

Dodatkowo dzięki zdobytemu doświadczeniu w dziedzinie developerstwa oferujemy także usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego,  analiz rynku nieruchomości oraz opłacalności inwestycji. Posiadamy możliwość stworzenia zespołu specjalistów do wykonania zleceń nietypowych. Naszych klientów obsługują rzeczoznawcy, biegli sądowi, adwokaci, architekci, geodeci, notariusze i inni specjaliści.

Do jednych z wielu osiągnięć firmy należy wybudowanie budynku wielorodzinnego z usługami w ekskluzywnej dzielnicy portowej, który został wytypowany do nagrody Ministra Administracji.
Mając na względzie potrzeby klientów i mieszkańców Kołobrzegu, jak również chcąc zachęcić do wzmożonego ruchu turystycznego, zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy pasaż usługowo handlowy z garażami i parkingiem. Jest to obiekt o unikalnym na tych terenach standardzie, oparty na wzorcach europejskich i dający wszechstronne możliwości.